Dodací podmínky pro ČR a SR


Dodávky předmětu plnění budou dle dostupnosti produktů a provozních možností prodávajícího realizovány v co nejkratším termínu, obvykle 1-2 pracovních dnů, ve výjimečných případech může být dodací lhůta delší. Místo odběru je stanoveno na základě objednávky kupujícího. Za splnění dodávky se považuje dodání předmětu na uvedenou adresu. Dopravu na adresu určení zajišťuje prodávající. 
 

PPL s dobírkou

  1. při celkové hodnotě objednávky nad 3.870 Kč je poštovné zdarma
  2. při celkové hodnotě objednávky pod 3.870 Kč bude účtováno poštovné ve výši 130 Kč

PPL s platbou předem

  1. při celkové hodnotě objednávky nad 3.870 Kč je poštovné zdarma
  2. při celkové hodnotě objednávky pod 3.870 Kč bude účtováno poštovné ve výši 100 Kč

Doporučená zásilka Českou poštou

  1. při celkové hodnotě do 500,- Kč a velikosti zásilky do formátu A4 a hloubce do 5 cm možnost zaslání jako doporučený dopis Českou poštou, nutná platba předem. Až je zboží nachystáno v rezervaci, zasíláme e-mailem podklady k platbě. Po připsání částky na náš účet je zásilka neprodleně odeslaná, bude účtováno poštovné ve výši 60 Kč

 

 

Dodací podmínky po SR

Na Slovensko je možné objednat zboží pouze s platbou předem. Jakmile bude Vaš objednávka nachystaná, zašleme Vám číslo našeho Euroúčtu a částku v EUR přepočtenou aktuálním kurzem vyhlášeným Českou národní bankou. Tuto částku je nutné co nejdříve uhradit. Po připsání platby na náš účet bude zboží neprodleně odesláno. Dodání zboží přepravní službou PPL na Slovensko je 2-3 pracovní dny od odeslání.

PPL s platbou předem

  1. při celkové hodnotě objednávky nad 5.800 Kč je poštovné zdarma. 
  2. při celkové hodnotě objednávky pod 5.800 Kč bude účtováno poštovné ve výši 199 Kč